Gtechniq narodził się w Wielkiej Brytanii z czystej nauki, z miłości do samochodów i chęci do tworzenia najlepszych produktów do pielęgnacji samochodu, ze szczególnym uwzględnieniem powłok ochronnych – fundament naszego sukcesu.

gtechniq

W 2004 roku naukowcy z Gtechniq stworzyli doskonałą linię produktów, mających na celu udoskonalenie wszystkich powierzchni samochodu i jachtów. Na przestrzeni ostatnich 12 lat, produkty są stale ulepszane o wykorzystanie najnowszych osiągnięcia nauki powiększając tym samym szereg korzyści z ich stosowania.

Nasza linia produktów to preparaty to przygotowania, renowacji i ochrony powierzchni. Produkty przeznaczone do czyszczenia, polerowania i ochrony wszystkich elementów samochodu, domu, jachtów i statków powietrznych w sposób gdzie tradycyjnych technologie (np. wosk lub teflon ) nie mogą się równać.

Gtechniq ma swojej ofercie powłoki do ochrony lakieru: kompozytowa powłoka ceramiczna, tradycyjna powłoka ceramiczna, powłoka szklana, powłoka kwarcowa, ochrona skóry, ochrona tkaniny oraz powłoki ułatwiające czyszczenie felg i szyb. Dodatkowo od tego roku dostępne są też produkty do pielęgnacji takie jak szampony, preparaty do usuwania trudnych zabrudzeń, owadów lub nie pozostawiający smug płyn do szyb.

Zapraszamy do oglądania. Przekonaj się!

 

 

Prezentacja powłoki hydrofobowej EXO.

 

Gtechniq to nie tylko samochody, to doskonałe zabezpieczenie łodzi i samolotów.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *