Jeśli jesteś zainteresowany usługą Gtechniq Exclusive i chcesz  poznać różne konfiguracje pakietów, które oferujemy odwiedź stronę z wyceną Gtechniq. Klikając w link http://poland.gtechniq.com/wycena/ zostaniesz przeniesiony na stronę z kalkulatorem usług, krok po kroku poprowadzi Cię przez wszystkie pakiety, które mamy w swojej usłudze. Sam zdecyduj czego potrzebujesz, ustal zakres, następnie skontaktuj się z nami, przeprowadzimy oględziny samochodu i ustalimy wspólnie dogodny termin wykonania usługi.

 

Gtechniq narodził się w Wielkiej Brytanii z czystej nauki, z miłości do samochodów i chęci do tworzenia najlepszych produktów do pielęgnacji samochodu, ze szczególnym uwzględnieniem powłok ochronnych – fundament naszego sukcesu.

gtechniq

W 2004 roku naukowcy z Gtechniq stworzyli doskonałą linię produktów, mających na celu udoskonalenie wszystkich powierzchni samochodu i jachtów. Na przestrzeni ostatnich 12 lat, produkty są stale ulepszane o wykorzystanie najnowszych osiągnięcia nauki powiększając tym samym szereg korzyści z ich stosowania. (more…)

więcej +

Co człowiek, co serwis to inna opinia na temat doboru opon. Najlepiej wybrać model opony po poznaniu wielu opinii i wyników testów organizowanych przez niezależne organizacje takie jak ADAC, Autobild, ACE. Dlatego polecamy stronę www.opontest.pl, która zbiera wyniki testów opon. Poniżej wyniki na lato i zimę 2016. Resztę i wiele testów w różnych rozmiarach i konfiguracjach można znaleźć na podanej stronie.

(more…)

więcej +

Obsługa okresowa układu klimatyzacji obejmuje szereg czynności, takich jak:

  • Sprawdzenie działania układu klimatyzacji przed wykonaniem serwisu – należy upewnić się w jakim stanie jest układ
  • Kontrola temperatury w kanałach nawiewu powietrza albo za pomocą termometru umieszczonego w kanale dolotowym albo za pomocą testera diagnostycznego.
  • Dezynfekcja parownika. Najmniej inwazyjna, a zarazem skuteczna jest metoda ultradźwiękowa. Ozonowanie jest również skuteczne, ale należy pamiętać, aby wnętrze pojazdu nie było wilgotne, np. po myciu.

(more…)

więcej +

Szybki przegląd

Crystal Serum
  • 7 lat gwarancji
  • Znakomity połysk, odporność na zarysowania oraz działanie agresywnych środków chemicznych
  • Dostępne tylko w formie usługi u Akredytowanego Detailera Gtechniq

Ważne:
Potwierdzeniem wykonania usługi Crystal Serum jest otrzymanie:
1) Karty gwarancyjnej Gtechniq.
2) Naklejki z unikalnym numerem seryjnym, przypisanym do produktu wykorzystanego na zabezpieczenie.

 

(more…)

więcej +