Auto nowe
ico-uslugi-auto-nowe1
ZABEZPIECZENIE GTECHNIQ EXCLUSIVE

To najlepsze co możemy zrobić by zabezpieczyć salonowy wygląd Twojej inwestycji, jaką jest nowy samochód. Do zabezpieczenia powierzchni używamy powłok Gtechniq, brytyjskiego producenta najtrwalszych powłok na rynku, a akredytacja zobowiązuje nas do wykonania usługi w najwyższym standardzie. Do 7 lat gwarancji, lśniący lakier, przyjemność z posiadania wyjątkowego auta, które od tej chwili będzie zwracać uwagę swoim wyglądem – bezcenne.

(more…)

Aplikacja powłok Gtechniq poprzedzona jest procesem wnikliwej pielęgnacji każdej powierzchni samochodu. Lakier, chromy, felgi, szyby, plastiki, skóry, materiał - na każdą powierzchnię aplikujemy odpowiednie zabezpieczenia, które skutecznie wydłużają jakość i nowy wygląd samochodu.
 • Trwałość powłok: 5-7 lat.
 • Czas trwania usługi: 3 - 5 dni.
 • Rodzaje aplikowanych powłok: Crystal Serum Black, Crystal Serum Light, Crystal Laquer C1. Na wszystkie powłoki zalecamy aplikację powłoki hydrofobowej EXO.
Klikając w poniższy link możesz samodzielnie ustalić zakres usługi i poznać wstępną wycenę. Następnie skontaktuj się z nami, razem ustalimy końcową ofertę najlepiej dopasowaną do Twojego samochodu. http://poland.gtechniq.com/wycena/   Na lakier polecamy powłoki:
 • Crystal Serum Black (więcej o powłoce w poradniku)Crystal Serum
 • Crystal Serum LightCrystal Serum Light
 • Crystal Lacquer C1C1 Crystal Lacquer
 • EXO Ultra Durable Hybrid CoatingEXO Ultra Durable Hybrid Coating
więcej +
ico-uslugi-auto-nowe2
ZABEZPIECZENIE WOSKIEM EXCLUSIVE

Zabezpieczenie nowego auta szlachetnym woskiem to gratka dla pasjonatów swoich aut.  Połysk, aksamit w dotyku, niespotykane kropelkowanie wody dodają szlachetności i elegancji. Posiadamy szeroką gamę dedykowanych wosków Swissvax i innych które nakładamy opuszkami palców. Efekt zawsze spełnia najwyższe oczekiwania.

(more…)

Nałożenie wosku poprzedzają zabiegi kosmetyczne lakieru by wosk nadał spektakularnego wyglądu. Głębia lakieru, wybłyszczenie gwarantują podniesienie walorów estetycznych auta. Stosujemy specjalnie wyselekcjonowane i dedykowane woski dla Porsche, BMW, Mercedes-Benz, wysoka zawartość Carnauby to nasz przemyślany wybór dla najbardziej wymagającego klienta.  
 • Trwałość wosków: 3-6 miesięcy.
 • Czas trwania usługi: 1-2 dni.
 • Cena usługi: 300 - 600zł
 
więcej +
ico-uslugi-auto-nowe3
Zabezpieczenie wnętrza

Potrafimy skutecznie zabezpieczyć każdą powierzchnię dobierając najlepsze kosmetyki – skóra, materiał, alcantara, plastik, black piano. Posiadamy umiejętności dzięki którym utrzymujemy jakość i wygodę nowoczesnych, luksusowych wnętrz.

(more…)

W gamie kosmetyków mamy takie, które najpierw dokładnie oczyszczają powierzchnie, następnie stosujemy preparaty zabezpieczające Ottimo lub Gtechniq. Hitem jest najnowsza gama kosmetyków antybakteryjnych od Gtechniq która pozwala usunąć 99,9% bakterii z czyszczonych powierzchni, a środek zabezpieczający również działa antybakteryjnie.
 • Trwałość zabezpieczenia: 6-12 miesięcy.
 • Czas trwania usługi: 1-2 dni.
 • Cena usługi: 200-400zł
więcej +
Auto używane
3W2A18262
PitStop premium detailing

W procesie detailingu auta używanego potrafimy przywrócić jego stan bliski nowemu. Przywracamy maksymalny połysk i głębię lakieru, usuwamy zarysowania, skóra odzyskuje świeżość i jest przyjemna w dotyku, a wnętrze pachnie – pakiet PREMIUM Detailing przynosi świetne efekty. Utrwalenie efektu zapewniają profesjonalne zabezpieczenia – Gtechniq i Ottimo.

(more…)

Usługa trwa od 3-5 dni, a w tym czasie wykonujemy wieloetapową korektę lakieru zakończoną zabezpieczeniem powłoką Gtechniq C1+EXO , Crystal Serum Black lub Crystal Serum Light. Wnętrze jest szczegółowo czyszczone i zabezpieczane odpowiednimi kosmetykami. Zakres usługi ustalany jest wraz z klientem. Zabezpieczenie felg, hydrofobizacja szyb i tapicerki, impregnacja tapicerki skórzanej to niektóre z usług dodatkowych.
 • Trwałość powłok: 3-5 lat.
 • Czas trwania usługi: 3-5 dni.
 • Cena usługi: (patrz poniżej)
Klikając w poniższy link możesz samodzielnie ustalić zakres usługi i poznać wstępną wycenę. Następnie skontaktuj się z nami, razem ustalimy końcową ofertę najlepiej dopasowaną do Twojego samochodu. http://poland.gtechniq.com/wycena/
więcej +
ico-uslugi-auto-uzywane2
Renowacja i zabezpieczenie lakieru

W tym procesie koncentrujemy się na uzyskaniu maksymalnego połysku, głębi koloru. Potrafimy usunąć większość niedoskonałości lakieru, zarysowania i inne. To najtrudniejszy proces w detailingu, ale daje doskonały efekt podkreślany odpowiednim woskiem, który trwale zabezpieczy i podkreśli lśnienie lakieru.

(more…)

Korekta lakieru poprzedzona jest inspekcją lakieru by praca była bezpieczna dla samochodu. Przeprowadzamy także regenerację reflektorów przednich i tylnych, elementów "black piano", elementów chromowanych. Doradzamy przy wyborze wosku i objaśniamy jak pielęgnować samochód by cieszyć się jak najdłużej jego połyskiem.
 • Trwałość aplikowanych wosków: 3-6 miesięcy.
 • Cena usługi: 200-500zł
 
 • Czas trwania korekty lakieru: podstawowa 1-2dni, pełna korekta 3-5 dni.
 • Cena usługi: podstawowa 350-600, pełna korekta 600-1200zł.
więcej +
3W2A19412
Detailing wnętrza

Detailing wnętrza ma doprowadzić auto do stanu bliskiego nowemu. Nie tylko wyczyścimy, ale i zabezpieczymy wnętrze najwyższej klasy kosmetykami firm Gtechniq i Ottimo, na które posiadamy akredytację.

(more…)

 • Trwałość zabezpieczenia: 6-12 miesięcy.
 • Czas trwania usługi: 1-2 dni.
 • Cena usługi: 200-400zł
więcej +
Auto po zabezpieczeniu
13282906_1197243633619802_874831634_o
Auto po zabezpieczeniu

Jeśli lubisz mieć zawsze czyste auto proponujemy skorzystać z usługi jaką jest mycie detailingowe.  Profesjonalna bieżąca pielęgnacja powłok ceramicznych i wosków, felg aluminiowych i wydechu sprawi, że efekt “wow” pozostanie na długo. Specjalna wełna merynosa, którą myjemy auta jest ultra delikatna dla lakieru i powłok, delikatne włosie pędzla dojdzie do wszystkich zakamarków kokpitu, a zapach i czystość wnętrz sprawią, że podróżowanie autem będzie przyjemne. (more…)

Zakresem obejmuje bieżącą pielęgnację zewnątrz i wewnątrz samochodu, zajmuje ok 2-4h. Możliwe jest skorzystanie z usługi D2D czyli odbioru auta spod biura lub domu i odwozu auta pod wskazane miejsce..
 • Czas trwania usługi: 4-8 godzin.
 • Cena usługi: 80-150zł.
więcej +